Наполи

  во

  Дербито во средата помеѓу Интер и Наполи беше засенето од големите навивачки инциденти пред натпреварот, како и расистичките скандирања на трибините на „Џузепе ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Дербито во средата помеѓу Интер и Наполи беше засенето од големите навивачки инциденти пред натпреварот, како и расистичките скандирања на трибините на „Џузепе ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Раководството на Интер се огласи преку соопштените дека не поддржува никаков вид на дискриминација и расизам. Во триумфот над Наполи со минимални 1-0, ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Во Барселона полека го подготвуваат планот Б во случај да им побегне Матијс де Лихт од Ајакс, па ги следат вестите од Тулуз во врска со стоперот Жан Клер ...
  сите 5 | | | веќе видена