Наполи

  во

  Вчера се одиграа првите натпревари од осминафиналето на Лига Европа. По терените на Стариот континент беше доста интересно и бевме сведоци на многу голови. ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Вчера се одиграа првите натпревари од осминафиналето на Лига Европа. По терените на Стариот континент беше доста интересно и бевме сведоци на многу голови. ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Рен го изненади непријатно Арсенал во првата осминафинална средба од Лига Европа помеѓу двата тима и постигна успех дома со 3:1. Ивоби отвори за гостите уште ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Рен го изненади непријатно Арсенал во првата осминафинална средба од Лига Европа помеѓу двата тима и постигна успех дома со 3:1. Ивоби отвори за гостите уште ...
  сите 69 | | | веќе видена

  Челси и Наполи ја оправдаа фаворитската улога против Динамо Киев односно РБ Салцбург и триумфираа со 3-0, Валенсија славеше над Краснодар со 2-1. Лига Европа ...
  сите 69 | | | веќе видена

  Челси и Наполи ги забележаа најубедливте победи во првите натпревари од осминафиналето во Лига Европа, со 3-0 славеа против Динамо Киев односно РБ ...
  сите 70 | | | веќе видена