Наполи

  во

  Италијанскиот стратег Карло Анчелоти пред вечерашниот натпревар против ПСЖ порача дека големите клубови не калкулираат туку идат на победа. Наполи на Сан Паоло ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Италијанскиот стратег Карло Анчелоти пред вечерашниот натпревар од Лигата на шампионите против ПСЖ порача дека големите клубови не калкулираат туку одат на ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Натпреварите од четвртото коло во Лигата на шампионите ќе се одиграат вечерва и утре. Вечерашната програма ноду неколку интересни дуели, спектакли во најава се ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Црвена ѕвезда на својот стадион вечерва игра против Ливерпул во меч од четвртото коло во Лигата на шампиони. Српскиот првак има само еден бод по првите три ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Хрватската ѕвезда на англискиот премиерлигаш Ливерпул, Дејан Ловрен за само 10 секунди стана вистински хит во Белград, откако дојде со „црвените“ на мегдан на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Хрватската ѕвезда на англискиот премиерлигаш Ливерпул, Дејан Ловрен за само 10 секунди стана вистински хит во Белград, откако дојде со „црвените“ на мегдан на ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Џиџи Буфон се врати во Италија, сега како голман на ПСЖ, откако претходно целата кариера ја мина во два клуба од Серија А, Парма и Јувентус. Токму како член на ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Атлетик Билбао, Икер Муниаин го одбил Ливерпул поради неговиот клуб. Ливерпул размислуваше за доведување на Муниаин во јануари, но тоа нема да ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Атлетико Билбао, Икер Муниаин го одби Ливерпул поради својот клуб. Ливерпул размислуваше за донесување на Муниаин веќе во јануари, но тоа нема да ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Џиџи Буфон оваа вечер повторно ќе има можност да ја доживее спектакуларната атмосфера на „Сан Паоло“, но овојпат како член на ПСЖ кој пристигнува во Неапол со ...
  сите 24 | | | веќе видена