Наполи

    во

    Минатогодишниот нокаут дуел од Лигата на шампионите меѓу Реал Мадрид и Јувентус ќе остане запаметен по досудениот пенал на судијата Мајкл Оливер и тоа во ...
    сите 31 | | | веќе видена

    Во „Ел Класико“ Суарез им ја затвори устата на критичарите, но после натпреварот изјави дека е свесен за своите години и дека нормално е Барселона да му бара ...
    сите 8 | | | веќе видена