Наполи

  во

  Англиските медиуми веќе го „вклучија алармот“ со оглед на тоа дека Ливерпул е првиот нареден гостин во Неапол. Медимуите на Островот на големо пишуваат за ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Играчот за врска Наполи, Марек Хамшик според италијанските медиуми најсериозно размислува да го напушти Наполи после јануарскиот преоден рок. Хамшик очигледно ...
  сите 78 | | | веќе видена

  На почетокот на септември претседателот на Наполи, Аурелио Де Лаурентис по којзнае кој пат изјави дека клубот би можел да ги игра натпреварите од Лига на ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Играчите на Црвена Ѕвезда одиграа без голови на свој терен со тимот на Наполи во Премиер Лигата на шампионите.Од овој резултат првенствено беа задоволни ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Аурелио Де Лаурентис во неколку наврати призна дека има проблеми со градските власти во Неапол околу изнајмувањето на „Сан Паоло“, па поради тоа, испрати и ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Албански државјанин со лажна италијанска лична карта се обидел да излезе од Македонија. Како што соопшти МВР, вчера во 17:50 часот на граничниот премин „Свети ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Албански државјанин со лажна италијанска лична карта се обидел да излезе од Македонија. Како што соопшти МВР, вчера во 17:50 часот на граничниот премин „Свети ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Албански државјанин со лажна италијанска лична карта се обидел да излезе од Македонија. Како што соопшти МВР, вчера во 17:50 часот на граничниот премин „Свети ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Како што соопшти МВР, вчера во 17:50 часот на граничниот премин „Свети Апостол Павле“ - Охрид, за излез од РМ се пријавил да патува Г.Д.(28) од Наполи - ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Охрид, 20. септември 2018 (ИНПРЕС) – На Граничниот премин на аеродромот „Свети Апостол Павле“ во Охрид, вчера, после 17:00 часот, за излез од Република ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Албански државјанин со лажна италијанска лична карта се обидел да излезе од Македонија. Како што соопшти МВР, вчера во 17:50 часот на граничниот премин „Свети ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Албански државјанин со лажна италијанска лична карта се обидел да излезе од Македонија.Како што соопшти МВР, вчера во 17:50 часот на граничниот премин „Свети ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Албански државјанин со лажна италијанска лична карта се обидел да излезе од Македонија. Како што соопшти МВР, вчера во 17:50 часот на граничниот премин „Свети ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Лажниот италјанец е приведен, ќе добие кривична. Вчера во 17,50 часот на Граничен премин „Свети Апостол Павле“ - Охрид, за излез од Република Македонија се ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Албански државјанин со лажна италијанска лична карта се обидел да излезе од Македонија. Како што соопшти МВР, вчера во 17:50 часот на граничниот премин „Свети ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Албански државјанин со лажна италијанска лична карта се обидел да излезе од Македонија. МВР соопшти дека вчера во 17.50 часот на граничниот премин „Свети ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Албански државјанин со лажна италијанска лична карта се обидел да излезе од Македонија. Како што соопшти МВР, вчера во 17:50 часот на граничниот премин „Свети ...
  сите 18 | | | веќе видена