Наполи

  во

  Лондон, 12 април 2019 (МИА) – На првите средби од четвртфиналните средби во второто по квалитет фудбалско натпреварување на европскиот континент, екипите кои ...
  сите 13 | | | веќе видена

  На првите средби од четвртфиналните средби во второто по квалитет фудбалско натпреварување на европскиот континент, екипите кои важеа за фаворити забележаа ...
  сите 14 | | | веќе видена

  На првите средби од четвртфиналните средби во второто по квалитет фудбалско натпреварување на европскиот континент, екипите кои важеа за фаворити забележаа ...
  сите 15 | | | веќе видена

  На првите средби од четвртфиналните средби во второто по квалитет фудбалско натпреварување на европскиот континент, екипите кои важеа за фаворити забележаа ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Во фудбалската Лига Европа, вечерва беа одиграни првите средби од четвртфиналето. Екипите на Арсенал, Бенфика и Валенсија остварија предност од два, додека ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Првите четвртфиналните натпревари во Лига Европа донесоа доста повеќе голови во споредба со дуелите во Лигата на шампионите, а секако најинтересен за јавноста ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Првите четвртфиналните натпревари во Лига Европа донесоа доста повеќе голови во споредба со дуелите во Лигата на шампионите, а секако најинтересен за јавноста ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Арсенал, Челси, Бенфика и Валенсија со предност ќе ги очекуваат реванш четвртфиналните натпревари во Лигата на Европа по победите во првите пресметки против ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Арсенал со 2:0 го совлада Наполи во првиот меч од четврт-финалето од Лига Европа, Бенфика и Ајнтрахт одиграа луд и „бурен“ меч во кој португалскиот клуб ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Арсенал со 2:0 го совлада Наполи во првиот меч од четврт-финалето од Лига Европа, Бенфика и Ајнтрахт одиграа луд и „бурен“ меч во кој португалскиот клуб ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Претседателот на Наполи, Аурелио де Лаурентис вели дека доколку неговиот клуб го имаше приходот на еден англиски или шпански клуб, ќе беше шампион секоја ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Вечерва ќе проследиме прва рунда натпревари од четвртфиналната фаза во Лига Европа, дербито се игра во Лондон каде Арсенал го пречекува Наполи. Лига Европа ...
  сите 28 | | | веќе видена