Наполи

  во

  Стоперот на Наполи наскоро ќе биде награден за неговата верност кон клубот и ќе стане најплатен фудбалер на Наполитанците. Иако актуелниот договор Сенегалецот ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Со Спортски и денес следете ги сите случувања на трансфер пазарот ширум светот – БИДЕТЕ ВО ТЕК СО СЕ ШТО СЕ СЛУЧУВА. – Тука можете да се потсетите што вчера се ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Како и секој ден се до затварањето на трансфер пазарот Спортски.мк ќе биде тука да ве известува за сите трансфери, гласини и шпекулации ширум светот! Следете ...
  сите 21 | | | веќе видена