Дебар

  во

  Вечерва од 19:00 часот сообраќајот на регионалниот пат Ростуше-Дебар, на м.в.„Трница“, кој беше во прекин по случена сообраќајна незгода, е нормализиран. ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Сообраќајот на регионалниот пат Маврови Анови-Дебар е повеќе од два часа во рекин поради сообраќајната несреќа која се случила попладнево. Нема повредени, но ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Сообраќајот на регионалниот пат Маврови Анови-Дебар е повеќе од два часа во рекин поради сообраќајната несреќа која се случила попладнево. Нема повредени, но ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Сообраќајот на регионалниот пат Маврови Анови-Дебар е повеќе од два часа во рекин поради сообраќајната несреќа која се случила попладнево. Нема повредени, но ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Сообраќајот на регионалниот пат Маврови Анови-Дебар е повеќе од два часа во рекин поради сообраќајната несреќа која се случила попладнево. Нема повредени, но ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Околу 16 часот попладнево се случила сообраќајна несреќа на патот Маврови Анови-Дебар, близу месноста Трница. Според првичните информации нема тешко повредени ...
  сите 23 | | | веќе видена

  СОСТОЈБА: Сообраќајот на државните патишта се одвива по влажни коловози.ВНИМАТЕЛНО: Од ЕВН е најaвено дека од 03.10.2018 година напојувањето на тунелите на ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Приказната за „неговото Скопје“ Киро Томовски ми ја раскажа во еден здив. Се договоривме повторно да се видиме за да ми ги каже сите спомени врзани за градот, ...
  | | веќе видена