Давид

  во

  Џош Кренке, синот на сопственикот на Арсенал, Стен, вели дека „топчиите“ завршиле фантастична работа во текот на летниот преоден рок, и дека очекува борба за ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Арсенал ќе продолжи да биде активен на трансфер пазарот и покрај тоа што потрошија 130 милиони фунти за носење нови играчи ова лето. Директорот Џош Кроенке ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Арсенал ќе продолжи да биде активен на трансфер пазарот и покрај тоа што потрошија 130 милиони фунти за носење нови играчи ова лето. Директорот Џош Кроенке ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Арсенал ќе продолжи да биде активен на трансфер пазарот и покрај тоа што потрошија 130 милиони фунти за носење нови играчи ова лето. Директорот Џош Кроенке ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Дефанзивецот Давид Луис изјави дека решил да се пресели од Челзи во градскиот ривал Арсенал затоа што имал потреба од нов предизвик. – Јас сум полн со ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Откако заврши трансфер периодот од раководството на Манчестер Јунајтед сега се насочени кон продолжување на договорите на играчите кои се пред крај на ...
  сите 147 | | | веќе видена

  Дефанзивецот Давид Луис изјави дека решил да се пресели од Челзи во градскиот ривал Арсенал затоа што имал потреба од нов предизвик. – Јас сум полн со ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Екипата на Вардар го одигра првиот натпревар пред домашна публика. „Црвено-црните” во пријателски натпревар триумфираа со 32-30 (20-13) против Еурофарм ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Дефанзивецот Давид Луис изјави дека решил да се пресели од Челзи во градскиот ривал Арсенал затоа што имал потреба од нов предизвик.– Јас сум полн со амбиција, ...
  сите 66 | | | веќе видена