Дневен хороскоп за 04.12.2019: Овните ќе се водат според правилата, а Биковите ќе мора да се научат на компромис.

ОВЕН Ќе настојувате да собирате нови искуства и ќе се обидете да ги вклопите во својот деловен план. Ќе поставувате нови прашање. Добро сте ја разбрале ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
3 копии

Не сте во најдобро расположение но затоа се тука пријателите кои навистина ќе направат се за да ја подобрат вашата состојба, возвратете им со радост, бидејќи ...
| | веќе видена | слични

 На што да бидете подготвени денес, а од што да се пазите? Дали да се посветите на здравјето, обврските или семејството? Дали треба да го забавите или ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Размислувате за раскинување на врската или некој однос кој досега не вродил никаков плод. Не сакате повеќе ништо да трпите, а чувството на ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Денес ќе доживеете бројни препреки на деловен план. Не дозволувајте да ве исфрлат од колосек. Многу сте емотивни. Потребни ви се љубов и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Владата на седницата која ја одржа денеска донесе одлуки и нови мерки со цел справување со коронавирусот, дознава ТВ21. Меѓу нив, онлајн работа на државни и ...
сите 284 | | | веќе видена

Од денеска почнува назначувањето на директорите на институциите кои се под надлежност на Владата, соопшти денеска премиерот Зоран Заев, откривајќи дека за ...
сите 226 | | | веќе видена

Мерките за заштита од ковид-19 кои се во Собранието мора итно да се донесат, порача министерот за здравство, Венко Филипче. Вели дека пратениците треба да ...
сите 207 | | | веќе видена

Бројките на ковид позитивни секојдневно растат како во Тиквешијата, така и во земјава. Состојбата по се изгледа е надвор од контрола, алармираат матични лекари ...
сите 120 | | | веќе видена

Аплициравме за вакцината против Ковид-19 преку Ковакс механизмот и имаме пристап до соодветна количина за вакцинирање на населението, истакна министерот за ...
сите 141 | | | веќе видена

Вчера (18.10.2020) година се одбележаа 1 000 години од основањето на манастирот СВ. „Јован Бигорски“. Целиот настан се одвиваше во строги протоколи за заштита ...
сите 124 | | | веќе видена

Занаетчиските комори на Скопје, Штип, Куманово и Битола за проекти за развој и унапредување на занаетчиството денеска добија грантови од Министерството за ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 04.12.2019: Овните ќе се водат според правилата, а Биковите ќе мора да се научат на компромис.

Од:
До кого (е-маил):
Порака: