Човекот кој потпиша дека имаме заедничка историја со Бугарија зборува за патриотизам

Она што ме иритира е што Заев и СДСМ и нивната пропаганда се обидуваат да се докажуваат за патриоти. Значи внимавајте Зоран Заев го напаѓа ВМРО-ДПМНЕ за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во вечерашнот издание на емисијата „Што не е јасно“ на телевизија Алфа гостуваа портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски и пратеникот од редовите на СДСМ, ...
| | веќе видена | слични

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски одговори на обвинувањето за лажни вести на пратеникот од редовите на СДСМ, Костадин Ацевски кој посочи дека тезата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Запрашан зошто не ја поддржува политиката на Зоран Заев, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски категорично рече дека не може да поддржи човек кој преку ноќ ...
| | веќе видена | слични

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски за Алфа телевизија зборуваше за лажните вести односно за вестите по портали кои објавија одредени информации за ...
| | веќе видена | слични

Во денешната утринска емисија на телевизија Алфа, гостуваше портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски кој што зборуваше на тема поврзана за лажни вести ...
| | веќе видена | слични

Меѓународниот секретар на ВМРО ДПМНЕ, Тимчо Муцунски, во емисијата „Што не е јасно?“ постави неколку дилеми. Зошто ОЈО реагира со претрес на СЈО дури сега, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски говорејќи за престојните паралментарни посочи дека Изборниот законик е само парче хартија со кое се дефинираат ...
| | веќе видена | слични

Ако сакаме вистински нешто да направиме во државава, треба да ја намалиме корупцијата, дециден е претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој синоќа ...
| | веќе видена | слични

Христијан Мицкоски претседателот на ВМРО-ДПМНЕ во емисијата „Јади бурек“ на ТВ Сонце изјави дека ставот на ВМРО-ДПМНЕ како и неговиот личен став како ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Човекот кој потпиша дека имаме заедничка историја со Бугарија зборува за патриотизам

Од:
До кого (е-маил):
Порака: