ДОКТОР БЕЌАРОВСКИ СЕ ЗАБЛАГОДАРИ НА ЈАВНОСТА: Ви благодарам на сите за поддршката

Докторот Нико Беќаровски ја претстави екипата со која го крена гласот против самоволието на економската директорка на Клиниката за токсикологија Бесија Иљази ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Со овој став околу вчерашните резултати од изборите се огласи и доктор Нико Беќаровски од Токсикологија, истакнат критичар на општествените случувања. Ако ЕУ ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ова го објави иранската армија во соопштение што доцна синоќа беше прочитано на државната телевизија. Раиси и министерот за надворешни работи Хосеин Амир ...
сите 422 | | | веќе видена

Израелскиот министер за надворешни работи Израел Кац изјави денеска дека одлучил да ја „прекине врската“ меѓу шпанската дипломатска мисија и Палестинците на ...
сите 464 | | | веќе видена

„Денеска ги чествуваме сесловенските просветители светите браќа Кирил и Методиј. Нематеријалната култура е стожерот на нашиот идентитет. Македонскиот јазик, ...
сите 284 | | | веќе видена

Иако инфлацијата и поскапувањата на цените е главната тема на денешната расправа во Парламентот на ниво на лидери на партии, Фамелос се осврна и на ...
сите 320 | | | веќе видена

Министерството за култура не знае кој ги врши испитувањата дали е безбедна опожарената челична конструкција на Универзална сала. Во одговорот за ...
сите 23 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДОКТОР БЕЌАРОВСКИ СЕ ЗАБЛАГОДАРИ НА ЈАВНОСТА: Ви благодарам на сите за поддршката

Од:
До кого (е-маил):
Порака: