Костадиновска-Стојчевска: Младите се нашата иднина, 5000 денари младински додаток и европски плати дома


Коносителната на листата за пратеници на СДСМ во петтата изборна единица изјави дека програмата на СДСМ има реален план за побрзо да им ја донесеме на младите ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Ова писмо е доказ за злоупотреба на позицијата вицепремиер и државните ресурси во политичка кампања од страна на СДС. Имено Фатмир Битиќи, коносител во ИЕ 2 на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Професионализација и департизација на армијата и полицијата и трајно и системско решение за статусот на професионалните војници, модернизирање на опремата на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Генерал – мајор д-р Павле Арсоски, носител на Движењето ЗНАМ – за Наша Македонија во Третата изборна едница во интервју за МИА нагласува дека по резултатите од ...
| | веќе видена | слични
4 копии

„Ви пишувам и ви се обраќам со апел од политичар кој се кандидира на парламентарните избори на 8-ми мај и го бара вашиот глас. Навикнат сум да разговарам со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателката на државата, Гордана Сиљановска – Давкова вчера на своето прво меѓународно учество на одбележувањето на ликот и делото на словенските ...
сите 185 | | | веќе видена

Откако економската директорка на Клиниката за токсикологија Бесија Иљази, минатата недела даде изјава во која рече дека „доктор Нико Беќаровски е доктор од ...
сите 92 | | | веќе видена

ОВР Дебар поднесе кривична пријава против У.Ф.(63) од Дебар, поради постоење основи на сомнение за сторени кривични дела „кражба“ и „демнење“. Тој извесно ...
сите 115 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Костадиновска-Стојчевска: Младите се нашата иднина, 5000 денари младински додаток и европски плати дома

Од:
До кого (е-маил):
Порака: