Сеир на Твитер: Не си маж ако вторпат не ја поминеш фонтаната


Не престанува сеирот за пропаѓањето на возила на плоштадот „Македонија“ во центарот на Скопје. Дали можеби ова е новата автентична разгледница од главниот ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Продуцентскиот тим на турската серија „Балканска приказна” и локалниот партнер Сити Стар Продукција, којашто во изминатите седум месеци се снима на повеќе ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Град Скопје соопшти дека возилото на приватната компанија чиј камион со тркалата пропадна на плоштадот „Македонија“ немал дозвола за движење на плоштадот, иако ...
| | веќе видена | слични

Од Град Скопје информираат дека турскиот државјанин кој го возел камионот што пропадна на плоштадот „Македонија“ е изведен пред суд затоа што немал дозвола за ...
| | веќе видена | слични

Камионот утрово повторно пропадна на на плоштадот „Македонија“ во Скопје а од Град Скопје информираат дека истиот немал дозвола за движење на плоштадот. ...
| | веќе видена | слични

Возило на приватната компанија чиј камион неовластено влегол на плоштадот Македонија, по што причинил материјална штета – нема дозвола за движење на плоштадот, ...
| | веќе видена | слични

Бермудски триаголник во Скопје – што сè пропадна во фонтаната на плоштад досега? Александра Спасеска 23.11.2022 / 12:45 Македонија Утрово повторно пропадна ...
| | веќе видена | слични

Возачот на камионот кој утрово пропадна во фонтаната на Плоштад Македонија во Скопје „е приведен и изведен пред суд“, соопшти Град Скопје. Велат дека возило на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Тред ден Скопје е блокирано од приватните автобуски превозници, поради, како што тврдат тие, милионскиот долг што кон нив го има Градот, но градоначалничката ...
сите 320 | | | веќе видена

„Коалицијата Тачела составена од Ковачевски и Арсовска е виновна за блокадата на превозниците, спремаат ли пат за бугарска фирма да го земе превозот? Се ...
сите 363 | | | веќе видена

По шест години откако тогашното Специјално јавно обвинителство - СЈО ја отвори истрагата за случајот наречен „Трезор“ за набавката на опрема за прислушување, ...
сите 140 | | | веќе видена

„Не верувам дека Мицкоски ќе биде толку наивен пред електоратот и пред светот за неговата партија да добие црна дамка и да спречи почеток на преговори со ...
сите 53 | | | веќе видена

Продолжува увозот на струја, продолжуваат “хероите” на Владата со авансно плаќање, продолжуваат со “херојските” авансни провизии. Новиот увоз на струја е за 4 ...
сите 177 | | | веќе видена

Управниот одбор на ЗЕЛС денеска донел заклучок сите општини кои добиле допис од ЕВН во кој се бара потрошувачите кои до 1 јануари 2022 година не биле мали ...
сите 243 | | | веќе видена

За следната година американската агенција за енергетски информации предвидува дека цената на нафтата од типот „брент“ во просек ќе биде 92,36 долари за барел. ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сеир на Твитер: Не си маж ако вторпат не ја поминеш фонтаната

Од:
До кого (е-маил):
Порака: