Габриел Бајрам го објави корона-тестот за да докаже дека е негативен

Габриел Бајрам, синот на починатиот долгогодишен политичар Амди Бајрам, објави фотографија од резултатот од корона-тестот со цел да докаже дека е негативен на ...
| | веќе видена | слични

Франческо Тоти е во карантин поради позитивен тест на корона-вирус, а според информациите од Италија има висока температура и е изолиран во всојата вила во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Легендата на Рома, Франческо Тоти, и неговата сопруга Илари Блази се позитивни на Ковид-19, јавуваат италијанските медиуми, и тоа неодамна откога и неговиот ...
| | веќе видена | слични

Славниот поранешен италијански фудбалер и долгогодишен капитен на Рома, Франческо Тоти е позитивен на Ковид-19. Тоти во изминатите денови имал симптоми по што ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Легендата на Рома, Франческо Тоти има коронавирус, јавуваат италијанските медиуми. „Скај Спорт Италија“ открива дека Тоти е позитивен на ковид-19.Тој имал ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Македонската Влада е свесна дека треба да изготви патоказ за да покаже дека е цврсто посветена на имплементацијата на Договорот за добрососедство со Бугарија, ...
сите 261 | | | веќе видена

Министерство за надворешни работи на Данска ги демантира вестите дека го поддржува ветото на Бугарија за почеток на пристапните преговори на Македонија со ЕУ, ...
сите 425 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 39 | | | веќе видена

Социјалдемократскиот сојуз соопшти дека ВМРО-ДПМНЕ поднело 500 амандмани за блокирање на Законот за здравствена заштита со кој треба да се регулира одењето на ...
сите 178 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Габриел Бајрам го објави корона-тестот за да докаже дека е негативен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: