Бела Хадид покажа се на црвениот тепих

2 копии

Со проекцијата на „Духовите на Исмаил“ на режисерот Арно Деплешен завчеравечер почна 70-тото издание на Kанскиот филмски фестивал. Вкупно 19 филма ќе се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Моника Белучи на отворањето истакна "идентитетот на филмот нема пол, знаме, ниту граници# при што му одаде почит на Алмодовар нарекувајќи го "човекот кој ги ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сузан Сарандон и Моника Белучи блеснаа на отворањето на 70. Кански филмски фестивал на Француската ривиера. Филмските диви од „старата школа“ покажаа што значи ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 293 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ОН, Антинио Гутереш денеска на средба со македонскиот премиер Зоран Заев изрази поддшка за спроведувањето на реформите во Македонија и ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бела Хадид покажа се на црвениот тепих

Од:
До кого (е-маил):
Порака: