За Забава

Доделувањето на „Греми“ наградите за исклучителен допринес во музиката и дискографијата, кои ги доделува НАРАС, американската Академија за дискографска ...
сите 25 | | | веќе видена

Џенифер Анистон и Бред Пит неретко присуствуваат на истите холивудските свечености. Нивната синоќешна средба на SAG Awards моментално е жешка тема за која сите ...
сите 61 | | | веќе видена

next