Унијата

  во

  Руското Министерство за надворешни работи соопшти дека меѓународната заедница треба да се фокусира на давање помош на Венецуела во решавање на економските и на ...
  сите 281 | | | веќе видена

  Балканот и неговата интеграција во Европската Унија ке биде во фокусот на подгоричкиот клуб составен од поранешните премиери и претседатели на регионот. Тие ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Руското Министерство за надворешни работи денеска соопшти дека меѓународната заедница треба да се фокусира на пружање помош на Венецуела во решавање на ...
  сите 286 | | | веќе видена