Сарма

Групата Тремендум од Ваљево го објави својот нов спот за песната „Све што воле млади“ („Сè што сакаат младите“) во изведба на Петар Ниниќ – Ткач. Спотот е ...
| | веќе видена

Air Force One е еден од најпрепознатливите симболи на американското претседателство. Подготвен да го однесе претседателот онаму каде што треба да биде, ова ...
| | веќе видена

Вечната борба на половите, погледната од поинаков аспект. Пенисот и вагината во неколку точки со факти. 1. Машкиот оргазам трае околу шест секунди. 2. ...
сите 3 | | | веќе видена

next