Сарма

Никој не сака луѓе кои се претпоставени, а се однесуваат како да се поставени само за да ги малтретираат своите вработени. Вообичаено, зборот шеф потсеќа на ...
| | веќе видена

На YouTube се појави едно видео кое за кратко време стана многу вирално. На видеото се гледаат три перки од ајкули како пливаат во Вардар. За што станува збор, ...
сите 19 | | | веќе видена

Комодоре, компанијата која ја започна компјутерската револуција, се враќа на пазарот, но овој пат со нешто за нив ново – со смартфон. За помладите: Комодоре е ...
сите 7 | | | веќе видена

Најпознатата интеренет страница за возрасни, PornHub, нуди нов секси уред – задник кој вибрира и тверкува на ваша команда. Производителот ветува сосема ново ...
| | веќе видена

Пред неколку денови постиравме гифче со едно маче кое кива. Епа ова е исто толку интересно, само со плус десетина животни.
| | веќе видена

next