Сарма

Сара Шонфелд е уметник чија последна изложба на фотографии е од малку поинаков карактер. Таа на својата изложба во Берлин, претставила неколку различни дроги ...
сите 2 | | | веќе видена

Скопскиот рапер Кацар, кој е дел од групацијата Токсиколози, на ЈуТјуб каналот на групата го претстави новото видео за песната „Луѓево сакаат хит“. Текстот на ...
| | веќе видена

next