Сарма

Кога Бијонсе го снимала спотот за „7/11“, во позадина всушност ја пуштала мегапопуларната песна на Адријана Ацевска – Кеш. Како тоа изгледало, од видеото на ...
| | веќе видена

Живо џабе во овој скап свет, од денес не мора да акате по продавници за совршен капут или чевли со кои ќе го импресионирате потенцијалниот дечко, туку за само ...
сите 2 | | | веќе видена

На вчерашното доделување на наградите Греми, настапија легендите на рок музиката – AC/DC. Во препознатлив стил, со гестикулациите на Брајан Џонсон и кратките ...
| | веќе видена

Топол чај и книга е една од комбинациите во кои многумина уживаат во овие дождливи денови. Подолу ви нудиме десетина интересни форми на чајници, кои се ...
| | веќе видена

next