Сарма

Со Перо нема лабаво. Тоа го дозна синоќа играчот на Индијана, Дејвид Вест кој се обиде да одглуми фаул, а потоа изнервирано му се внесе в лице на нашиот Перо ...
сите 34 | | | веќе видена

Кога слушаме вести, гледаме слики на ФБ или слушаме маалски муабет за тоа која ја легнал, гледаме перспективи кои само соговорникот или изложувачот ни ги нуди. ...
| | веќе видена

На сите ни се добро познати каверите на Boyce Avenue кои секогаш се уникатни и прекрасни. Најновото нешто од нив е навистина перфектно сработено. Станува збор ...
| | веќе видена

Некој направил мини тобоган со вода и група пајчиња по нив се лизгаат како да се првачиња. Можеби се пилиња, можеби шатчиња, небитно, битно дека се премногу ...
| | веќе видена

next