Сарма

Зграда – шума, е единственото име кое можеме да ѝ го дадеме на оваа прекрасна и супер креативна идеја. Се наоѓа во Торино, Италија и проектирана е од Лучиано ...
сите 2 | | | веќе видена

Во едно мало австралиско гратче, во една локална геријатрија, починал дедо кој се чинело дека ќе биде само дел од статистиката и по ништо нема да биде ...
| | веќе видена

Кучето е најдобриот пријател, но не само на човекот. Кучето е најдобриот пријател на сите живи суштества. Доказ за тоа е и следново видео како едно куче ...
сите 7 | | | веќе видена

Вчера -понеделник во 19 часот се одржа официјалното отворање на 11-от Саем за вработување и кариера Job Fair. На настанот присуствуваа преставници од ...
| | веќе видена

Мала масичка која веднаш се преобразува во терпезариска маса. Неверојатно лесно, брзо, едноставно и секако најубаво, но некому треба да му текне. Еве му ...
| | веќе видена

Ако некој прави нешто и прави тоа нешто да личи како да е многу лесно, тогаш знаеш дека тоа нешто е многу тешко за правење. Уживајте, ова е врвот во ...
сите 2 | | | веќе видена

next