Мицкоски: Кога виделе каде одат Катица и Кичеец - престанале да ги снимаат. ТОА Е ВИД НА СЕМЕЈНА ПРОФЕСИЈА

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Будимка Поповска – Буде е мултиталентирана уметница. Жена која не влегува во ниеден калап. Жена умница, жена мудрец, жена факел, жена – посебна појава во ...
| | веќе видена | слични

Ние сме кревки луѓе. Кревки, а тоа значи и дека сме многу ранливи. Ранливоста нѐ разголува пред општеството чии очи се секогаш вперени во она што го правиме. ...
| | веќе видена | слични

Денеска сакав да пишувам нешто што е поблиску до моите ангажмани во ЦИВИЛ како мониторинг организација, но ќе го одложам тоа за подоцна. Сакам да пишувам за ...
| | веќе видена | слични

Дарко ЈАНЕВСКИ Само два-три дена пред Антонио Милошоски да ја објави снимката со Заев као врховен судија, Али Ахмети имаше изјава во која јавно призна дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Коронавирусот најверојатно ќе заврши со некоја форма на колективен имунитет, во моментот се собираат повеќе податоци, се работи на вакцина, а дотогаш ќе биде ...
сите 799 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Премиерот Оливер Спасовски, вицепремиерката и министерка за одбрана Радмила Шекеринска и министерот за надворешни работи Никола Димитров упатија честитки по ...
сите 248 | | | веќе видена

Мерката ограничување на движењето од нејзиното воведување во земјава не го почитувале 1322 лица, констатирани се 10 прекршувања на решенијата за изолација и ...
сите 460 | | | веќе видена

Неверојатни сцени во Хрватска – една жена (65) не им кажала на лекарите дека била на роденден каде гостинка била заразена со коронавирус, па кога дошла на ...
сите 107 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Кога виделе каде одат Катица и Кичеец - престанале да ги снимаат. ТОА Е ВИД НА СЕМЕЈНА ПРОФЕСИЈА

Од:
До кого (е-маил):
Порака: