Пеколен триаголник: Интер, Наполи и Рома може да разменат по еден напаѓач


Полека се ближи почетокот на италијанското првенство, а клубовите ќе се обидат што побргу да ги комплетираат своите состави, за играчите да имаат подолго време ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на Лион, Жан Мишел Аулас потврди дека во овој летен период имало сериозен интерес од два гиганти, Манчестер Јунајтед и Јувентус за еден од ...
| | веќе видена | слични

Се поизвесно е дека заврши авантурата на Алексис Санчез во редовите на Манчестер Јунајтед. Чилеанецот дојде во клубот какко големо засилување пред една и пол ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Лион, Жан Мишел Ола испрати јасна порака до Јувентус дека младиот напаѓач Муса Дембеле не е на продажба ова лето. Јувентус е во потрага по ...
| | веќе видена | слични

Информациите од Италија велат дека Манчестер јунајтед ги променил барањата за Алексис Санчез, но Интер се уште верува дека ќе го ангажира Чилеанецот. Англија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Еден од катовите на болницата „8ми Септември“ ќе се ослободи од пациенти со Ковид-19, кои деновиве ќе бидат префрлени во модуларната болница која располага со ...
сите 705 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев вечерва пред скопјани порача дека го бара гласот на граѓаните за уште еден нов и чист мандат, за да продолжат со добрите политики.
сите 120 | | | веќе видена

Интервју на претседателот на СДСМ, Зоран Заев за „СЛОБОДЕН ПЕЧАТ“ Лидерот на СДСМ и на коалицијата „Можеме“, Зоран Заев, според многу анкети влегува како ...
сите 431 | | | веќе видена

Вработен во ЕВН „Кец“ – Охрид се здобил со тешки телесни повреди, кој при изведување на работни активности, паднал од електричен столб. – Вчера во 11:00 часот ...
сите 276 | | | веќе видена

„Коронавирусот нема да замине, мора да се научиме да живееме со него се додека не создадеме колективен имунитет преку вакцината која не се очекува пред 2021 ...
сите 222 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 8 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора објави мапа на земји со услови под кои странците можат да влезат во Црна Гора. Не е дозволен влез од Србија, Северна Македонија, Русија и ...
сите 160 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ се обврзува да ја обнови Македонија. Потребна ни е економска обнова, таа ќе дојде со 4 милијарди евра странски инвестиции, од кои 3 големи компании ...
сите 182 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пеколен триаголник: Интер, Наполи и Рома може да разменат по еден напаѓач

Од:
До кого (е-маил):
Порака: