Американски фудбал со девојки во долна облека (видео)


2 копии

Секојдневно на социјалните мрежи среќаваме уникатни видеа со DIY (направи сам). Тие секогаш се корисни, односно луѓето низ светот имаат многу креативни идеи и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во овој туторијал може да дознаете како да направите совршен украс за само неколку минути. Во овој туторијал може да дознаете како да направите совршен украс ...
| | веќе видена | слични

Не мора да ја фрлате старата долна облека. Со ножици и вистинската идеја од нив можете да направите спортски градник, односно топ кој е идеален да го носите ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Не секогаш мора да ја фрлите старата или голема долна облека. Ви требаат само ножички за да направите нешто неверојатно корисно, а досега сте го плаќале повеќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Генералниот секретар на Алијанса за Албанците и актуелен градоначалник на Гостивар, Арбен Таравари вчеравечер во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 истакна ...
сите 542 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на СДСМ, Јован Деспотовски, најавува директен избор на кандидатите за функционери од страна на сите членови на партијата. „Со ...
сите 394 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 372 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Зоран Заев имаше средба со лидери на партии од владината коалиција на која ги запозна со постигнатиот ...
сите 226 | | | веќе видена

Станува збор за 53 годишен пациент кој примил „Фајзер“, случај пријавен во април, и 85 годишник имунизиран со „Астра Зенека“ во септември. Ова засега се само ...
сите 424 | | | веќе видена

Шефот на дипломатијата Бујар Османи, пак, во однос на преговорите со Бугарија рече дека се водат разговори, и потсети на неговата средба со министерот во ...
сите 182 | | | веќе видена

Начинот на кој владата ги замрзнува цените на производите не е како што треба. Одговорна влада прави поинаку. Се е покачено, има многу нешто важно што не го ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Американски фудбал со девојки во долна облека (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: