Јакимовски на грбот на граѓаните заработил три милиони денари?!

3 копии

ВМРО-ДПМНЕ денеска ја достави целосната документација со која располага до Државната комисија за спречување на корупцијата која треба да утврди за евентуалната ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јас настапувам од позицијата на дипломиран правник со повеќе од децениско искуство од струката. Досега десетина пати ги извадивме документитите од кои може ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 236 | | | веќе видена

Денеска се регистрирани 329 нови лабораториски позитивни случаи на SARS CoV-2, со што вкупната бројка на дијагностицирани лица со КОВИД-19 изнесува ...
сите 436 | | | веќе видена

Денеска претседателот на СДСМ Зоран Заев заедно со кандидатот за градоначалник Ферат Асан и носителката на листата за советници Нежмие Саитова се обрати пред ...
сите 287 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика утре треба да донесе одлука за цените на нафтените деривати. Дали ќе има повторно поскапување на цените на горивата ќе ...
сите 77 | | | веќе видена

Претставникот од ВМРО ДПМНЕ, Илија Димовски, во вечерашното гостување во телевизија Телма, најави дека гласачите на „Левица“ во вториот круг ќе ги поддржи ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јакимовски на грбот на граѓаните заработил три милиони денари?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: