Јасмина

  во

  Фолк пејачот Миле Кузмановски, лани се ожени со Јасмина, со која ја имаат ќерката Ева. Од бракот со првата сопруга Верче, која почина во 2012 година ги има ...
  сите 2 | | | веќе видена

  „Животот со три девојчиња дома умее да биде забавен, и благодарен сум за се што имам, за секој нов ден поминат во љубов и семејна хармонија…“ Фолк ѕвездата ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Откако дојде на министерското место во МВР, Оливер Спасовски е креатор на скандали. Јавноста е сведок на секојдневни скандали поврзани со Министерството за ...
  сите 90 | | | веќе видена

  Случај од болница во Врање ја потресе цела Србија, но и Балканот, а се разбира и медицинските сестри кои работат во болницата. Имено, 87 години стара пациентка ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Целта е децата со аутизам да ги научиме сами да функционираат во животот. Да бидат способни граѓани во општеството. Да придонесуваат. Не е целта постојатно да ...
  сите 3 | | | веќе видена