Како што забележа камерата на српски Курир, Цеца беше облечен во лежерна комбинација од фармерки и маичка. Комбинација во која не сме навикнати често да ја ...
сите 24 | | | веќе видена

“Навистина е многу лошо… Кога би проговорил, би се зборувало за тоа на сите страни!” Еркан Петеккаја кој ја има главната машка улога во серијата “Парампарче” ...
сите 90 | | | веќе видена

Родената сестра на мајката на Јелена Карлеуша Дивна Карлеуша за која ретко кој знае. Имено, Дивна Карлеуша има родена сестра Данијела, која никогаш јавно не се ...
сите 14 | | | веќе видена

Инфекцијата со хламидија се смета за „тивка“ болест, затоа што кај 75-80 отсто од инфицираните жени и 25-50 отсто од инфицираните мажи, не постои јасна или ...
сите 2 | | | веќе видена

Музиката е посебен свет, империја која опстојала колку и човештвото на оваа планета! Оставете ја музиката надвор од политиката и лепењето етикети. Музиката е ...
сите 10 | | | веќе видена

Трки со автомобили и мотори на булеварите и улиците во главниот град, дрифтање со возила на паркинзи во центарот на градот и докажување“фраерлук„ и билдање на ...
| | веќе видена

Станарите во шоуто „Парови“ стануваат сѐ по диви.Камерите снимаат а желбата за секс е голема па секој се снаоѓа како знае и умее. Најпознатата станарка Миљана ...
сите 3 | | | веќе видена

Натпреварувачката во „Пинкови ѕвезди“, атрактивната Сара Релјиќ, се појави во провокативен црвен дустан и го воодушеви жирито со прекрасен вокал, а на ...
сите 2 | | | веќе видена

Девојката само сакаше за своето момче да изведе стриптиз, но од непознати причини, снимката заврши на интернет па заносниот танц го видоа 4 милиони.
сите 7 | | | веќе видена

„ЈП ’Водовод и канализација’ Скопје голем број на граѓани ги шокираше со таканаречени вонредни фактури, чии износи достигнуваа до неколку стотици илјади ...
сите 4 | | | веќе видена

Пејачката Ана Николиќ, одлучи да пред пораѓањето го среди својот стан на Вождовец во кој живее со мажот Раста, и двајцата, како што се зборува за реновирањето ...
сите 12 | | | веќе видена

Cе повикува на бојкот на сите концерти на пејачката Елена Велевска кои се закажани во Австралија. Нашинците во Мелбурн се навредиле поради тоа што за време на ...
сите 12 | | | веќе видена

Доколку често се разболувате од настинки или имате кардиоваскуларни проблеми, потребно е нешто да направите за да го подобрите вашето здравје и да ја зголемите ...
сите 10 | | | веќе видена

Голем број на уметници кога ќе се појават пред тешкото жири имаат мака да објаснат со што тоа тие се занимаваат и заработуваат за живот. Неговиот одговор беше ...
сите 3 | | | веќе видена

next