Дино Мерлин одлучи пред јавноста да открие детали од својот живот кој никој не ги знаел. Пејачот откри за почетокот на својата кариера, пред војната во Босна ...
сите 6 | | | веќе видена

Со четири натпревари на кои типуваше ГГ1&ГГ2 обложувач од Гостивар ги сруши сите граници Обложувачите во Македонија секогаш покажуваат дека се вистински ...
сите 32 | | | веќе видена

Роамингот кои деновиве се вклучува на мобилните кај дел од граѓаните нема да ги зголеми нивните сметки уверуваат од АЕК. Причината за тоа е што со спојувањето ...
| | веќе видена

Оваа свадба изгледала поприлично досадна се до еден момент кога атрактивната Романка се погрижила да ја крена атмосферата. Таа на свадбата се појавила во тесен ...
сите 6 | | | веќе видена

Тереза Бартрам (50) од Англија, ја оперирала својата вагина поради подобрување на својот сексуален живот. Таа изјавила дека по операцијата добила „заби“, па ...
сите 6 | | | веќе видена

Ако сте мислеле дека во „Ѕвездите на Гранд“ имате видено се, гадно сте се измамиле, затоа што екипата која работи на емисијата има непресушна инспирација за ...
сите 20 | | | веќе видена

Дара Бубамара неодамна беше на егзотично патување во Дубаи, но ниту таму не остана без внимание. Бујната русокоса успеа да маѓепса еден шеик. “Не обрнував ...
сите 11 | | | веќе видена

Најголемата стрип танчерска трупа на сите времиња „Chippendales“ ексклузивно од Лас Вегас вчеравечер го одржа своето шоу во хотелот „Александар Палас“. ...
сите 2 | | | веќе видена

next