Познатата турска актерка Мерјем Узерли, во текот на минатиот викенд, престојуваше во Будимпешта, во апартманот на Светлана Цеца Ражњатовиќ. Заводливата Хурем ...
сите 10 | | | веќе видена

Трифун Костовски, екс градоначалникот на Скопје и актуелен претседател на Здружението за општествено економски просперитет Човекот пред сѐ, се најде погоден од ...
сите 4 | | | веќе видена

Од пропаднати метрополи, до гратчиња од само педесетина жители, сите тие сакаат било кој да дојде да живее. Ако сакате да го промените ритамот и ви досадила ...
сите 27 | | | веќе видена

Седумнаест годишниот Дерин Блеквел бил дијагностициран со две форми на канцер, бил зависен од морфин поради силната болка. По години минати во болница, најпрво ...
сите 9 | | | веќе видена

next