Студентскиот дом „Гоце Делчев“ во Скопје полека станува достоинствено место за живеење за студентите. Веќе се реновирани 2 блока, а за десетина дене ќе започне ...
сите 31 | | | веќе видена

Иако помина низ пекол по објавувањето на приватните пронографски фотки, Дара Бубамара со своите секси слики редовно ја разгорува фантазијата на мажите, а кога ...
сите 14 | | | веќе видена

Во последната епизода на „Ѕвездичките на Гранд“ – Лизабет Биљали, 9 годишното девојче од Куманово, запеа македонска изворна песна. Погледнете како жирито ...
сите 9 | | | веќе видена

Со поместување на стрелките на часовникот за еден час нанапред, во ноќва меѓу сабота и недела во 2 часот наутро почнува летното сметање на времето што ќе трае ...
сите 21 | | | веќе видена

Страшна сообраќајна несреќа се случила вчера во центарот на Скопје на раскрсницата на улиците „Димитрија Чуповски” и булеварот „Св. Климент Охридски“. Според ...
сите 45 | | | веќе видена

next