Рада Манојловиќ се посвети на новиот албум и сега едвај составува крај со крај. Пејачката потроши многу пари на снимањето, но и на новиот џип за кој даде ...
сите 9 | | | веќе видена

Технолошките компании веќе со години се обидуваат да пронајдат решение за еден од најголемите проблеми на мобилните телефони и таблетите – прекраткото траење ...
сите 23 | | | веќе видена

Државата која е рекордер во ниска невработеност во ЕУ има потреба од дополнителна работна сила, а во која се очекува и значаен раст на платите е Чешка. ...
сите 42 | | | веќе видена

Сакал веднаш да ја стави раката под нејзиното здолниште… Ова е најсекси танц во скут што сте го виделе досега. Човекот најверојатно е ерген, на кого му ...
сите 14 | | | веќе видена

Поранешен порно актер проговори за напуштање на порно индустријата. Поради лекови за еректилна дисфунцкија од кои станал зависен, завршил во болница бидејќи ...
сите 25 | | | веќе видена

Гринберг е навистина талентирана и создава свои аранжмани на најпознатите рок хитови, но многу од коментарите под видеата кои ги споделува се однесуваат и на ...
| | веќе видена

Марина Абрамовиќ се занимава со уметност и перформанси веќе 40 години. Таа во текот на кариерата поминала низ три големи периоди. Првиот е белградскиот, кога ...
сите 2 | | | веќе видена

Жените своите емисии ги рекламираат со задници и гради, а машките се снаоѓаат како знаат и умеат, стои во еден од многубројните коментари. Унгарскиот спортски ...
сите 14 | | | веќе видена

Дина Џаконовиќ во 2005 беше избрана за мис на Србија и Црна Гора, но убавицата од Нови Пазар избра поинаков пат. Неколку месеци подоцна таа се откажа од ...
сите 3 | | | веќе видена

next