Во информативното издание на Канал 5 таа ја има улогата на презентер, па секогаш сте навикнати да ја гледате во елегантни изданија бидејќи така и налага ...
сите 3 | | | веќе видена

Во собата на својот татко, прва и непоканета влегла 4-годишната Мерион, на која тој ден ѝ било роденден и потполно ја засенила дискусијата за јужнокорејската ...
сите 20 | | | веќе видена

Македонија вчера ја потресе веста за четиригодишното детенце кое беше нападнато од глутница кучиња. Детето од кичевското село Бачишта се бори за живот откако ...
сите 108 | | | веќе видена

За него била организирана голема потрага. Бидејќи станувало збор за мала средина и заедница во која сите меѓусебно се познаваат, волонтерите кои ја покренале ...
сите 5 | | | веќе видена

Маца Дискреција реши да се обиде во улога на водителка. Телевизија Пинк и дозволи да ја води емисијата „Моќен програм“. Како гости се појавија Марко и Доввна, ...
сите 4 | | | веќе видена

На среќниот неготинчанец кој освои 400.000 денари во кладилница, повторно му се насмеа среќата. Сега освои 245.580 денари, со уплата од 3.000 денари. Браво за ...
сите 52 | | | веќе видена

Ноне Неделковска, сите ја паметиме од талент шоуто „Идол“, веќе неколку години е вон границите на Македонија. Но, се чини некако, откако замина животот и стана ...
сите 8 | | | веќе видена

Ѕвездата на реалното шоу „Жените на кошаркарите“ неодамна се појави на црвен тепих со изглед кој веројатно е најпровокативен досега. Сенди Картер на забава во ...
сите 2 | | | веќе видена

next