Новата оптичка илузија ги полуде социјалните мрежи. Овој пат станува збор за црно-бела слика на морнарите, каде што крие неговата “драга”. Ако откриете каде е ...
сите 9 | | | веќе видена

Фолк пејачот Шабан Шаулиќ, денеска го посети белградскиот Саем на автомобили, а како што се чини, се реши да се почести со нов автомобил. Барем така изгледаше ...
сите 35 | | | веќе видена

Сонот за пеење го натерал 50 годишниот Дарен Џонс да се пријави во емисијата „Австралија има талент“. Кога излегол на сцената, жирито не го сфати сериозно, но ...
| | веќе видена

(Не)пријатна ситуација го затекна Роџер Федерер за време на неговиот одмор во Мајами каде одмора со сопругата Мирка и своите деца. Не може да има мир очигледно ...
сите 27 | | | веќе видена

Мотив за пукањето во белградскиот хотел „Праг“ во кој е ранет Предраг Ранковиќ Пецони, е наводното дофрлање на Жељко Рутовиќ на сметка на девојките кои седеле ...
сите 9 | | | веќе видена

За српската пејачка Дара Бубамара денот не започнува без селекција на најпровокативните прачиња облека во кои ќе позира и ќе го покажува своето бујно тело на ...
сите 18 | | | веќе видена

Учесниците во петтата сезона на реалното шоу „Парови“ знаат да се опуштат, но се чини овој пат претераа. Маца Дискреција и Ана Марија изведуваа стриптиз но Ана ...
сите 4 | | | веќе видена

Роберт Шаулиќ кој има 45 години е тешко болен и секој месец е во болница. Како што зборуваат соседите во Зрењанин, тие собираат пари и му ги даваат за да има ...
сите 8 | | | веќе видена

next