За време на ноќната смена на 31 март 2017 година, 200 работници во компанијата „Леар“ биле пренесени во болница откако почувствувале симптоми од нагон за ...
сите 96 | | | веќе видена

Ликот кој не престанува да биде атрактивен за следење, гледање и читање. Содржините со Омер од „Вљубениот ерген“ се секогаш интересни за секого, затоа што ...
сите 6 | | | веќе видена

– Жал ми е, се каам, свесен сум што направив, но не можев веќе да ги поднесам нивните забелешки – вака 19 годишниот Тин Шунјерга ги објаснил мотивите за ...
сите 12 | | | веќе видена

Момче седнало зад клавир во трговски центар, а потоа следела магија… Со цел да ја прослави програмата која ги претставува младите таленти на телевизија, ...
сите 72 | | | веќе видена

Турбо фолк ѕвездите од Србија уживаат да позираат покрај своите „миленици“ на четири тркала. Помеѓу најскапите автомобили кои ги поседуваат пејачите секако се ...
сите 32 | | | веќе видена

Поп дивата Јелена Карлеуша е една од најконтроверзните пејачки на српската естрада. Но нејзиното скандалозно однесување потекнува уште од училишните денови. По ...
сите 3 | | | веќе видена

Лепа Брена синоќа во својата вила го прослави 19 роденден на својот син Виктор. По изнесувањето на тортата на славеникот во прегратка му се фрлила неговата ...
сите 8 | | | веќе видена

Мама седна позади воланот, а јас зад неа. Пиштолот, кој го украдов од татко ми, го ставив меѓу нозе. Другар ми Иван беше на совозачкото место. Мајка ми го ...
сите 11 | | | веќе видена

next