Единствено што сметам дека е исправно е тоа да се одбие барањето за азил и Никола Груевски да биде екстрадиран во Македонија и да ја извршува казната. Тоа е ...
сите 29 | | | веќе видена

По трите случаи на бегство по изрекување на мерката притвор или затворски казни и повеќе од очигледно е дека е потребно да се направи проценка на ...
сите 97 | | | веќе видена

- Треба некои сериозно да ги научи на памет – остра била Јелена Карлеуша на темата за порно снимката на Еро Ојданиќ кои ги праќал на малолетнички.Јелена ...
сите 6 | | | веќе видена

Ким Кардашијан, откако е евакуирана поради пожарот кој се случи во крајот каде што живеат, продолжува со секојдневните активности.Американската старлета заедно ...
сите 17 | | | веќе видена

Ејџ-Би-О денеска објави тизер со кој ја најавува долгоочекуваната осма, а воедно и последна сезона на една од најдобрите серии на светот. Така, финалната ...
сите 6 | | | веќе видена

" alt=Одбранбениот фудбалер на Манчестер Јунајтед, Швеѓанецот Виктор Линделоф има посебна причина за задоволтво, тој е нај-фудбалерот на Шведска за оваа ...
сите 30 | | | веќе видена

Американската телевизиска мрежа Си-Ен-Ен ја тужи администрацијата на претседателот на САД, Доналд Трамп.Си-Ен-Ен побара на нејзиниот новинар Џим Акоста ...
сите 34 | | | веќе видена

На својата редовна, 102-ра седница Владата го усвои предлог-законот за изменување и дополнување на законот за заштита на потрошувачите при договори за ...
сите 37 | | | веќе видена

Манекенката облечена оскудно правела провокативно безобразни пози, сите гледале со неверување.Манекенката Емили Ратајковска ужива на одмор со својата ...
сите 2 | | | веќе видена

Во врска со информациите во јавноста дека поранешниот премиер Никола Груевски пребегал во Будимпешта и побарал азил во Унгарија, денеска во Министерството за ...
сите 313 | | | веќе видена

Градоначалничката на Општина Битола, Наташа Петровска, на новинарско прашање ја коментираше актуелната состојба со неработењето на мерната станица 2 во ...
сите 17 | | | веќе видена

next