Попара

Ако сакате да ја намалите тежината, но тешко ви паѓа гладувањето, грчкото семе или пискавица (тилчец) е вистински додаток во исхраната за вас. Ова ситно семе ...
сите 10 | | | веќе видена

Популарната Кардашијан не крие дека нејзиниот живот не е ист како што беше и зборува за нејзиниот однос со сопругот. Поради љубовта сме способни да правиме ...
сите 18 | | | веќе видена

Фудбалерот на Јувентус Кристијано Роналдо на прес-конференција во Манчестер буквално заблеска! Додека тој одговараше на новинарските прашања, еден детаљ на ...
сите 44 | | | веќе видена

Елегантни или софистицирани младешки ѓердани, алки, прстени и обетки со додатоци како циркони, тиркизни полу-скапоцени камења или привезоци Безвременската ...
сите 4 | | | веќе видена

Таа не очекуваше вакви зборови. Викторија Бекам (44), наводно плачела два дена откако го слушнала начинот на кој нејзиниот сопруг, Дејвид, го опишал нивниот ...
сите 6 | | | веќе видена

Холивудскиот срцекршач одлучи да ја продаде куќата во близината на Лос Анџелес, која ја купил со парите заработени од улогата во “Титаник”. Кога пред речиси ...
сите 12 | | | веќе видена

Се сакаа, но тоа веќе не важи. За жал, станува збор за поранешните партнери Паф Диди (48) и Кеси Вентура кои ја прекинаа повеќегодишната романса. Музичарот ...
сите 25 | | | веќе видена

Израелската актерка Гал Гадот, пред две и пол години, сакаше засекогаш да се откаже од актерството во Холивуд за да се врати во својата земја и на факултет. ...
сите 26 | | | веќе видена

next