Попара

Славниот актер навлезе во осмата деценија, но неговиот шарм не исчезнува. Роберт де Ниро го прослави својот 75-ти роденден во петокот и покажа дека годините ...
сите 6 | | | веќе видена

Животот на Сејшелите се карактеризира со величествени морски пејсажи, неспоредлива убавина и умерени температури. Ова се само некои од многуте фактори кои ја ...
сите 2 | | | веќе видена

Ако не го знаете доволно човекот со кој што се гледате, не можете да го разберете, тој е за вас енигма, прашајте го за неговата поранешна девојка, онаа што ја ...
сите 13 | | | веќе видена

Летото овозможува безброј убави комбинации, но секогаш избирајте природни материјали. Секој е свесен дека полиестерот е еден од најмалку удобните материјали и ...
сите 3 | | | веќе видена

Со цел да го извлечете максимумот од вашите производи за убавина, треба да ги чуваме некои од нив на ладно место … Грижата за убавината започнува со избор на ...
сите 3 | | | веќе видена

Латана Чаи е мајка од Калифорнија, која неодамна беше погодена од голема трагедија. Незамисливата работа се случила кога била дома со бебе кое имало 7 месеци. ...
сите 3 | | | веќе видена

Некои луѓе не знаат дека имаат талент додека не се обидат да го направат тоа. Светот е полн со природни таленти, но малку од нив испловува на површината додека ...
сите 3 | | | веќе видена

Ако знаете дека можеби не сте во идеална животна ситуација и дека може да стане подобра, но сепак се трудите да постигнете повеќе, тогаш вие сте добар пример ...
сите 15 | | | веќе видена

Додека снимале видео спот во Бруклин, непознати лица отворија оган врз Kertis Jackson aka 50 Cent и Tekashi. TMZ пишува дека Tekashi и 50 Cent поминале без ...
сите 9 | | | веќе видена

Познатиот актер открил што му приредила еднаш неговата поранешна сопруга во кревет. По бурен развод, на површината испливуваат сите гов ** … но буквално! ...
сите 5 | | | веќе видена

Состојки: 1 кг брашно 1 чаша сува квасец малку сол 3 јајца 3 супени лажици масло 3 лажички шеќер 600 мл ладна вода Подготовка: Сите состојки треба добро да се ...
сите 67 | | | веќе видена

Жените се често жртви на сексуална злоупотреба во ноќните клубови и на фестивалите. Таквите работи се неприфатливи и никој не треба да се плаши дека ќе биде ...
сите 3 | | | веќе видена

Денис Миракл работи на аеродромот во Сакраменто, а при проверка на билетите на две девојки забележала нешто многу чудно. Девојките кои имаа 15 и 17 години имаа ...
сите 3 | | | веќе видена

Секое топло лето читаме за тоа. Ужасно нешто што никогаш, под никакви околности, не треба да се случи, децата се оставаат во топли автомобили и умираат од ...
сите 2 | | | веќе видена

next