Попара

Лили Ален, пејачка, зборуваше отворено за својата борба со наркотици, на подкастот на диџејот Фет Тони Во своите мемоари за јавноста во 2019 година, Лили откри ...
сите 24 | | | веќе видена

Поранешната сопруга на принцот Ендру, синот на британската кралица Елизабета Втора, 61-годишната Сара Фергусон долги години се бори со прекумерна тежина, ...
сите 9 | | | веќе видена

Сарма, печење, руска салата, колачи, газирани пијалоци, алкохол … За жал, иако е многу вкусно и го крева расположението, празничната трпеза сепак го прави ...
сите 59 | | | веќе видена

Мерилин Монро и Џо Димаџо и денес се истакнуваат како пример за остварен американски сон. Холивудската актерка и една од најдобрите бејзбол играчи во ...
сите 8 | | | веќе видена

„Ковиден јазик“ е идентификуван како уште еден необичен симптом на болеста, објавија лекарите кои го следат ширењето на вирусот. Епидемиологот Тим ​​Спектор од ...
сите 74 | | | веќе видена

Ова едноставно, кремасто рижото со печурки е идеално за денови кога брзате и сакате да јадете нешто топло и вкусно. Може да го збогатите со зачини, парчиња ...
сите 59 | | | веќе видена

Меган Маркл, наводно, очајно сака да добие судски спор против нејзиниот татко Томас Маркл и „Дејли меил“, кои објавуваа приватни писма од Меган упатени до ...
сите 19 | | | веќе видена

Ако сте во долг брак или врска во која сте почнале да страдате од рутина, либидото зависи и од опкружувањето во кое се одвиваат вашите сексуални игри. ...
сите 16 | | | веќе видена

Експертите го имаат одговорот Вакцинацијата на граѓаните кои доброволно се пријавија да примат вакцина против вирусот корона започнува во Србија од денес. Оние ...
сите 65 | | | веќе видена

Пејачката уживаше на плажа Една од најубавите и најзгодни жени на Светот, пејачката Никол Шерцингер, повторно го воодушеви Светот. Имено, членката на групата ...
сите 87 | | | веќе видена

Ж ивееше како бездомник, но и како милионер, најмногу сака да биде сам, нема среќа во љ убовта, но една актерка секогаш ќе ја смета за најпосебна жена на С ...
сите 15 | | | веќе видена

Џ енифер Лопез се појавува целосно гола во својот нов спот за песната „In The Morning“. И кога ќе помислиме дека пејачката и актерка Џенифер Лопез не може да ...
сите 87 | | | веќе видена

Д-р FeelGood објасни дека сето тоа зависи од тежината Д-р Саша Плечевиќ, попознат како д-р FeelGood, споделува повеќе од корисни совети за здравјето на својот ...
сите 7 | | | веќе видена

Анџелина Џоли е наводно шефица од пеколот, додека нејзиниот колега Џорџ Клуни е шеф од соништата. Така, „New Idea“ тврди дека овие актери имаат многу различни ...
сите 4 | | | веќе видена

next