Попара

Сонцето, плажите, реге музиката, каде што се присутни Боб Марли и тиркизното синило кои се опкружени со тропска вегетација – ова е краток опис на третиот по ...
сите 3 | | | веќе видена

EAC е агенција за посвојување, која се најде на мета на голем скандал, бидејќи беше откриено дека тие купувале и продавале деца и дека ги лажеле новите ...
сите 2 | | | веќе видена

15-годишниот уметник од Белград, Душан Кртолица, почнал да црта на само две годишна возраст, а денес создава вистинска уметност инспирирана од животинскиот ...
сите 2 | | | веќе видена

27-годишната Лаура Мицетич имала повеќе од 135 килограми и поради тоа се соочувала со бројни здравствени проблеми. Сфатила дека без големи промени во начинот ...
сите 2 | | | веќе видена

Потребни состојки: За кората: 140 грама брашно 130 грама кафеав шеќер 100 грама исушен кокос 125 грама несолен путер, стопен Прстофат сол За филот: 400 ...
сите 45 | | | веќе видена

Џоле и Весна Џогани ја екранизираа песната “Пари на пари”, која претендира да стане летн хит. Групата “Џогани” ги израдува своите фанови и тоа така што објави ...
| | веќе видена

Секоја жена сака максимално да го искористи секое парче облека и да го носи што е можно подолго. Долгите марами за на плажа се едно од парчињата облека кои ...
сите 16 | | | веќе видена

Првиот сингл и спот на Анастасија Ражнатовиќ конечно го згогледа светлото на денот, а за само неколку часа направи вистинско чудо на естрадата. Секси манекенот ...
сите 26 | | | веќе видена

Музичкиот пар Емина Јаховиќ и Мустафа Сандал ставија точка на десетгодишниот брак пред неколку месеци. Синовите Јаман и Јавуз живеат со пејачката, а таткото ќе ...
сите 7 | | | веќе видена

next