Попара

Кога ќе погледнете како го извела ова, ќе останете вчудоневидени! Едни од најдобрите крадци се карактеризираат со храброст, вештина и лукавост. Оваа жена ги ...
сите 4 | | | веќе видена

Facebook е казнет поради кршење на законот за заштита на податоци. Британскиот комесар за заштита на лични податоци ја казни американската компанија Фејсбук со ...
сите 26 | | | веќе видена

На кучето баш му е гајле. Животните често умеат да не изненадат – а видеата со нивните лудории се секогаш омилен дел од интернетот. Така, на Твитер сега кружи ...
сите 11 | | | веќе видена

Фотографијата кажува повеќе од илјада зборови. На социјалните мрежи се појави фотографија која што освести многумина – бидејќи кажува нешто многу интересно за ...
сите 2 | | | веќе видена

Тој опуштено си пишуваше пораки на телефонот, додека сите лежеа на подот и се надеваа на најдоброто. Од Бразил ни доаѓа видео, кое истовремено е неверојатно и ...
сите 2 | | | веќе видена

Лотаријата „ Mega millions“ се игра во 44 американски држави. Официјалните лица за американската лотарија изјавија дека рекордниот џекпот во “Мега Милиони” од ...
сите 2 | | | веќе видена

Џулија Робертс е една од најубавите жени во Холивуд и не остава никого рамнодушен со нејзиниот изглед. Иако има убава линија, 50-годишната актерка поради ...
сите 4 | | | веќе видена

Пејачката ја тужи познатиот текстописец Tracy Chapman. Nicki Minaj ќе оди на суд поради нејзината нова песна “Sorry”, во која е искористен дел од песната “Baby ...
сите 3 | | | веќе видена

Сантата плови покрај ледениот гребен Larsen C. „Острите агли и рамната површина укажуваат на фактот дека сантата веројатно се одвоила од гребенот“, објавија од ...
сите 7 | | | веќе видена

Човекот кој беше каменуван од мајмуни, почина во болницата од повреда на главата и градниот кош. Станува збор за 72-годишниот Џарампал Синг, кој собирал дрва. ...
сите 2 | | | веќе видена

Од Кина сум, жал ми е, изнајмив автомобил во Србија – пишува на ливчето. Нетрпеливоста меѓу одредени народи на територијата на поранешна Југославија изгледа ...
сите 7 | | | веќе видена

next