Попара

Убавата актерка беше тема на вечерта поради својот моден избор. Холивудската актерка Ева Лонгорија (43) беше почесен гостин на гала вечерта на Американската ...
сите 2 | | | веќе видена

Тенките прерамки се детаљ кои и тоа како ги одбележаа 90-тите години од минатиот век, па Мила Кунис во краткиот црн фустан со тенки прерамки веднаш предизвика ...
сите 3 | | | веќе видена

Познатиот фудбалер ја покажа својата понежна страна… Кристијано Роналдо, заедно со неговата девојка Георгина Родригез и неговиот син, го следеа натпреварот ...
сите 48 | | | веќе видена

Министерството за култура на Грција објави дека археолозите ги лоцирале првите конкретни остатоци од изгубениот антички град, кои според традицијата, биле ...
сите 9 | | | веќе видена

Објавен е даумот на премиерата на третата сезона од хит серијата „Stranger things“. Серијата на мрежата Netflix која ги воодушеви сите љубители на хоророт и ...
сите 2 | | | веќе видена

Доколку мислевте дека Кардашијан не сака повеќе деца, се лажете! За Ким Кардашијан и Канје Вест можете да кажете дека се екстравагантни, чудни и не знаат што ...
сите 9 | | | веќе видена

Обожаваме кога некој знае да се пошегува на своја сметка, а Ариана го насмеа целиот свет со овој збор. По јавното раскинување со комичарот Пет Дејвидсон, ...
сите 22 | | | веќе видена

Во некои делови штетата е толку голема што е тешко да се утврди дали има човечки жртви, изјави шерифот. Најмалку 42 лица ги загубија своите животи во пожарите ...
сите 121 | | | веќе видена

Брзата помош дошла по Ли во неговиот дом на Hollywood Hills и го однела во болницата каде што починал. Стен Ли, американскиот сценарист на стрипови, уредник, ...
сите 7 | | | веќе видена

Ова е уште еден доказ дека со пари не се купува се, а тоа особено се однесува на среќата и љубовта. Џејн Парк (23), Британка која освоила милион фунти на ...
сите 4 | | | веќе видена

next