Попара

Добрата страната е тоа што оваа година се популарни нежни бои и кои се носат почесто, поради што нема да купувате мантил секоја година! Една од првите ...
сите 34 | | | веќе видена

Погледнете го трејлерот за да разберете зошто луѓето се жалат на социјалните мрежи! Марвел го објави првиот трејлер за филмот “Капетан Марвел”, а сите што го ...
сите 11 | | | веќе видена

Откако корисник на Твитер го посочи малку познатиот факт дека Карди Б и Аријана Гранде се на иста возраст, се појавија голем број на твитови за неверување. ...
сите 6 | | | веќе видена

Овој остров, само 20-минутно патување од Корон, има наметливо, мистериозно небо, кое може да го најде своето место во филмот на Кинг Конг. Летајќи над Корон,ја ...
| | веќе видена

Либи водела сосема нормален живот, но кога влегла во тинејџерските години, за краток период и се појавиле над стотина израстоци. Либи Хафер (45) од Форт Вејн ...
сите 8 | | | веќе видена

Taa украла пелени,обувки и облека од продавница, а имала и добра причина за тоа. Марк Енгравејл сешто доживеа на своето работно место. Всушност, тој е ...
сите 5 | | | веќе видена

Пенелопе Круз се одлучила за Шанел фустан со пердуви кој ги подели мислењата, Попи Делевин воодушевила со минт тоалета со карнери на грбот, а инаку фалената ...
сите 41 | | | веќе видена

Дами и господа, Мери Попинс се врати! Најомилената дадилка се вратила 54 години откако последен пат ја видовме на големите екрани. Дизни конечно го објави ...
сите 11 | | | веќе видена

Само десет дена по трагичната смрт на нејзиното поранешно момче Мак Милер, Аријана Гранде ги пропушти наградите “Primetime Emmy Awards” на 17 септември. Не ...
сите 6 | | | веќе видена

next