Попара

Шрек, одиме од почеток! Гледавме четири анимирани филмови за Шрек и Фиона, а сега ќе ги гледате … Шрек и Фиона. Со задоволство ќе „проголтаме“ уште едно ...
| | веќе видена

Бојата на сенките за очи и ајлајнерот можат да бидат вашите најдобри пријатели, но и непријатели доколку не ги изберете оние кои ви одговараат. Кафеавите очи ...
сите 5 | | | веќе видена

Со години се претпоставуваше зошто Никол нема контакт со нив, а сега одлучи да каже нешто во врска со тоа. Актерката Никол Кидман има две биолошки ќерки со ...
сите 14 | | | веќе видена

За нејзината популарост придонесе и огромната физичка сличност со холивудската ѕвезда. Таа заслужува да завземе една од водечките позиции на листата на ...
сите 18 | | | веќе видена

Млад човек носел пари за да купи автомобил, а на Којтер му остави 130 евра како награда. Паричникот во кој имало околу 13.000 евра е пронајден во селото ...
сите 13 | | | веќе видена

Девојчето на крајот ја убеди нејзината мајка, па таа одлучи да ја заклучи вратата од оставата. Осумгодишно девојче и кажало на мајка си дека секоја ноќ и ...
сите 4 | | | веќе видена

Анализата е потврдена според најновата листа на Форбс со 400 најбогати американци. Маркетинг фирмата AdView неодамна спроведе истражување кое потврди дека ...
сите 37 | | | веќе видена

Актерката како за свечен настан е исклучително несоодветно облечена. Актерката Тери Хечер, позната по својата улога како Сузан во серијата “Очајни домаќинки”, ...
сите 4 | | | веќе видена

Холивудската актерка може да им одржи лекција на многу помлади девојки. Познатата актерка Кетрин Зита Џонс му рече „не“ на стареењето! Убавата Кетрин се грижи ...
сите 6 | | | веќе видена

Кој би рекол дека Ким и Кортни можеби за прв пат во животот одлучија да не предизвикуваат внимание со провокативен стајлинг. Ким и Кортни Кардашијан буквално ...
сите 2 | | | веќе видена

Сребрен кармин со виолетова нијанса? Звучи совршенo! Признаваме дека сè што ќе објави Beyoncé на Instagram, по некое време станува хит во модата или ...
сите 9 | | | веќе видена

Одличен лек, кој особено се препорачува за пушачите, се наоѓа во обичен орев односно во средината на јадрото. Чајoт од внатрешната оревова обвивка делува ...
сите 22 | | | веќе видена

Најубавите жени во светот полудеа за оваа маска, затоа одлучивме да ви ја откриеме тајната за да ја пробате… Не мора да одвојувате голема сума на пари за да го ...
сите 6 | | | веќе видена

Преубавата манекенка го продаде апартманот во кој живееше со Марко Јариќ кога беа вљубени. Адријана Лима конечно го продаде својот апартман во срцето на ...
сите 4 | | | веќе видена

Иако Кери и Саманта беа идеал за женското пријателство, тоа не се покажа така во вистинскиот живот каде што не се поднесуваат една со друга. Актерките Сара ...
сите 5 | | | веќе видена

Лана се повлече од јавноста. Познатата американска пејачка Лана Дел Реј на музичката сцена е седум години, а за време на нејзината досегашна кариера таа не ...
сите 2 | | | веќе видена

next