Попара

Токсичниот маж секогаш се навраќа на своето лошо однесување. Постојат некои жени кои секогаш го привлекуваат погрешниот вид на мажи. Да појасниме нешто – овие ...
сите 34 | | | веќе видена

Но, тоа потраа … Моделот Суки Вотерхаус раскина со актерот Роберт Патинсон, објави “Дејли мејл”. Прекрасната Суки, кој и самата се пробива како актерка, но ...
| | веќе видена

Познатиот фудбалер во вторник ќе мора да се појави на суд поради прекршок што упорно го негира. Дејвид Бекам доби казна за пречекорување на брзината, бидејќи ...
сите 16 | | | веќе видена

Лоциран во близина на Канкун, веднаш зад врвот на полуостровот Јукатан, Козумел е мал мексикански остров на Карибите. Директно патување до Козумел е можно од ...
сите 10 | | | веќе видена

Ако знаеме нешто за семејството, тоа е дека членовите не треба да бидат поврзани со крв. Понекогаш тие кои се генетски најблиску до нас, всушност ни се ...
сите 3 | | | веќе видена

Видео кое ќе ве научи на најважната лекција за животот. Мислите дека не можете да направите нешто? Немате волја да станете од креветот во утринските часови, а ...
сите 3 | | | веќе видена

Нема многу работи што може да предизвикаат тага кај луѓето како кога гледаат животно во заробеништво. Поголемиот дел од времето, овие животни не сакаат да ...
сите 2 | | | веќе видена

Црна, темно сина, темно кафеава – ако го изберете моделот хеланки во која било од овие бои, не можете да направите грешка. Сепак, дали знаете кои бои се ...
сите 3 | | | веќе видена

Ако мислите дека ние жените само се оптоваруваме со нешта како што се возраста и физичкиот изглед, се лажете. Мажите се подеднакво несигурни за истите работи, ...
сите 6 | | | веќе видена

Анџелина Џоли и Бред Пит, чиј развод и огорчената битка за старателство ја брануваат јавноста повеќе од една година, ги изненадија сите! Војната на поранешната ...
сите 11 | | | веќе видена

“Ми се чини дека прво настанал Маврициус, а потоа Рајот” – напишал Марк Твен во 1896 година Маурициус е тропски остров во Африка, во јужниот дел на Индискиот ...
сите 4 | | | веќе видена

Некои луѓе доаѓаат во нашиот живот и не сме свесни колку се важни за нас додека не помине многу време. Ангела Нгуен е еден од тие луѓе. Таа работи за домино ...
сите 2 | | | веќе видена

Кајл Кропси секогаш бил фасциниран од посебен вид на возило – Волксвагеновиот минибус. Кога имаше 16 години, тој беше многу возбуден што беше видел еден од нив ...
сите 3 | | | веќе видена

Најлошата работа за родителите е да бидат раздвоени од своето дете, но оваа мајка, Лани, живеела така во последните 40 години. Лани е од Тајланд, се запознала ...
сите 2 | | | веќе видена

Кога сте млади, не го разбирате светот во целост. Поради тоа, младите луѓе многу често се подложат на искористување, а голем број деца низ целиот свет страдаат ...
сите 3 | | | веќе видена

next