Попара

Да се раѓа дете е едно од најубавите искуства во животот – но за една млада мајка и нејзиното семејство, тоа беше кошмар. Шели и Џереми Кели беа воодушевени ...
сите 6 | | | веќе видена

Гери Грим е затворски чувар во Тексас, и тој се најде насред обид за бегство од затворска ќелија. Но, ова не беше сосема обично бегство. Сигурно веќе мислите ...
сите 17 | | | веќе видена

Се што ви треба е пар раце и шамии со интересен дизајн. Мораме да признаеме дека всушност некаде на поминување и сме го виделе овој трик, но ние никогаш не го ...
сите 2 | | | веќе видена

Некои работи ќе го возбудат повеќе од голите нозе и гради. Ако мислите дека мажите би ги возбудиле само секси работи и голото тело, се мамите. Како и жените, ...
сите 7 | | | веќе видена

Вчера започна 75. Филмски фестивал во Венеција! Со проекцијата на филмот “First Man” (Првиот човек) на американскиот режисер Дамијен Чазел, кој доби Оскар за ...
сите 8 | | | веќе видена

Папагалите се интересни битија и се одлични другари. Тие се зборливи, сакаат да пејат и ви нудат друштво. Тие имаат одлична способност за меморирање на ...
сите 2 | | | веќе видена

Сите сигурно се сеќаваме како се чувствувавме додека се подготвуваме за танцување како тинејџери. Очекувањата беа многу високи, а месеци пред тоа планиравме ...
сите 2 | | | веќе видена

Безбедноста на заедницата е клучот за да се обезбеди целата населба. Многу е важно да го следиме она што се случува околу нас за да спречиме нешто сомнително ...
сите 4 | | | веќе видена

Грижата за животните што се спасени е многу тешка, но тие се прекрасно друштво. Нема подобро чувство од тоа кога животното што го спасивте и за кое се грижите ...
сите 14 | | | веќе видена

Овие модни шампиони се идеални за панталони и здолништа, заштитуваат од зимата и изгледаат толку гламурозно и шик. Кој не би ги посакал? Високите чизми над ...
сите 16 | | | веќе видена

Ники Минаж е уште поголем обожавател на Пит Дејвидсон отколку што мислевме! Ариана Гранде сподели слика од него на која раперката не можеше да и одолее. Ники ...
сите 3 | | | веќе видена

next