Попара

Пријателите можат да нè насамарат, понекогаш, и да нѐ избламираат пред секого. Овој млад човек го посрамотија пред милионски аудиториум, но шегата е навистина ...
сите 4 | | | веќе видена

Најдобриот лек сигурно веќе го имате во својот дом. Иако многу луѓе велат дека стриите не им пречат, жените поради нив често се чувствуваат непријатно и се ...
сите 2 | | | веќе видена

Ќерката на познатиот рокер, пејачка и актерка, наскоро ќе застане на „лудиот камен“. Зои Кравиц (29), ќерка на музичката легенда Лени Кравиц и Лиза Бонет, ...
сите 12 | | | веќе видена

Популарната пејачка ги израдува фановите со нова песна и спот. Елена Ристеска и изведувачката куќа со гордост го претставија видеото за новата песна “Сила за ...
сите 74 | | | веќе видена

Џони Деп ќе биде исфрлен од филмската франшиза што му донесе светска слава и популарност. Филмската ѕвезда Џони Деп е отфрлен од филмската франшиза „Пиратите ...
сите 15 | | | веќе видена

Софија Вергара се најде прва на листата на „Forbse“ на најбогати луѓе на светот, а ова и е седми пат до сега. Познатата актерка по седми пат по ред најплатена, ...
сите 5 | | | веќе видена

Кога ќе погледнете како го извела ова, ќе останете вчудоневидени! Едни од најдобрите крадци се карактеризираат со храброст, вештина и лукавост. Оваа жена ги ...
сите 4 | | | веќе видена

Facebook е казнет поради кршење на законот за заштита на податоци. Британскиот комесар за заштита на лични податоци ја казни американската компанија Фејсбук со ...
сите 26 | | | веќе видена

На кучето баш му е гајле. Животните често умеат да не изненадат – а видеата со нивните лудории се секогаш омилен дел од интернетот. Така, на Твитер сега кружи ...
сите 11 | | | веќе видена

next