Попара

Многумина го осудија ова. Стјуардеса од кинеската авиокомпанија добила отказ откако нејзиниот момче ја запросило во лет, пишува indy100. Триесетина минути по ...
сите 4 | | | веќе видена

Рами лесно можеше да ги земе парите и тешко ќе беше некој да се посомнева во него, но ова младо момче сметало дека треба да постапи правилно. Постапките на ...
сите 3 | | | веќе видена

Публиката мислела дека ќе започнат да ја свират химната, но се случило нешто неочекувано. Во Соединетите Американски Држави е вообичаено на спортски настан, ...
сите 2 | | | веќе видена

Дрејк ја тужи жената со којашто ја помина ноќта, “сочни детали” во судските документи! Раперот Дрејк ја обвини Лејла Лејс, обожавателка со која ја помина ноќта ...
сите 5 | | | веќе видена

Какво враќање во минатото! Објавен е првиот трејлер за филмот “Станлио и Олио”, приказна за еден од најдобрите и најпознатите двојки во историјата на филмот. ...
сите 6 | | | веќе видена

Упс! Ештон Качер случајно ја прегази со автомобилот машката дадилка на неговиот скутер, кој беше на пат да ги собере децата од училиште. Имаме детали за тоа ...
сите 13 | | | веќе видена

Совршено трио на острови, обиколени од тиркизни води, малтешкиот архипелаг го има целиот шарм на блиската Сицилија со далеку помалку туристи. Валета, главниот ...
сите 2 | | | веќе видена

Овој брз и интересен рецепт можат да го прават и деца, има само 4 состојки. Состојки 200 гр пишкоти 150 мл павлака за шлаг 100 гр чоколадо Кокос Подготовка ...
сите 42 | | | веќе видена

Пољакињата Тина Стоклоса и нејзиниот вереник Белгијанецот Симон Беун, гордо изјавија дека се фрутаријанци и дневно внесуваат меѓу 2.000 и 4.000 калории. Само ...
сите 2 | | | веќе видена

Ова е прекрасна семејна приказна … Приказната за неверојатната поврзаност на две сестри го привлече вниманието на интернетот. Од моментот кога Хана дојде на ...
сите 3 | | | веќе видена

Еден од нив е аматерскиот фотограф Марко Пател, кој сними видео кое ја покажува секојдневната ситуација во јапонското метро околу 7:45. Во подземната железница ...
сите 5 | | | веќе видена

Добрата страната е тоа што оваа година се популарни нежни бои и кои се носат почесто, поради што нема да купувате мантил секоја година! Една од првите ...
сите 3 | | | веќе видена

next