Венецуелската актерка со хрватско потекло, 44-годишната актерка Габријела Спаниќ се прослави со улогата во серијата „Злобничка“, а многумина не знаат дека ...
сите 2 | | | веќе видена

Претседателот на Русија, Владимир Путин на премиерот на Изреал, Бењамин Нетанијаху му ги подарил оригиналните писма на Оскар Шиндлер, кои овој Германец, ...
сите 11 | | | веќе видена

Постои начин за брзо и ефикасно да го намалите обемот околу струкот. Благодарејќи на овој рецепт, многу жен успеале да го намалат обемот за неверојатен 1 ...
сите 17 | | | веќе видена

Промената на фризурата е значајна промена за секој од нас. Тоа е нешто што веднаш го забележуваме. Оваа девојка излегла од салон во целосно поинакво издание. ...
сите 4 | | | веќе видена

Идниот татко Дан Мозер направил фотографија за која многумина би платиле голема сума на пари. Идниот татко Дан Мозер направил фотографија за која ...
сите 3 | | | веќе видена

Многу често остануваме без текст кога ќе видиме колку децата умеат да бидат талентирани, а тоа е навистина убаво да се види. Многу често остануваме ...
сите 2 | | | веќе видена

Сајад Кариби има 25 години, а неговото тело е огромно и најмногу се состои од мускули. Секојдневно прави „селфи“ кои ги објавува на Фејсбук и на Инстаграм, ...
сите 2 | | | веќе видена

Секој од нас сака да биде среќен. Сепак, за да го постигнеме тоа, треба да промениме некои работи. Секој од нас сака да биде среќен. Сепак, за да го ...
сите 5 | | | веќе видена

Домашното воспитување е многу важно за развојот на децата. Важно е да разговарате со нив и да бидете упатени во нивните случувања. Обрнете внимание на она што ...
сите 12 | | | веќе видена

Тешкото детство и животните трагедии се историја на некои од најголемите ѕвезди, кои со работа и среќна околност денеска постигнале голем успех. ...
сите 8 | | | веќе видена

Саудскиот принц Алвалид бин Талат, кој важи за најбогат Арап на светото е пуштен на слобода од хотелот Рич Карлтон во Ријад, каде голем број од некогашните ...
сите 10 | | | веќе видена

Турскиот актер Оџкан Дениз наскоро за прв пат ќе стане татко. Приновата на свет ќе ја донесе неговата млада вереница Фејза Актан. Турскиот актер Оџкан ...
сите 20 | | | веќе видена

next