Чест проблеми кај пушачите е тоа што сакаат да ги остават цигарите, но се плашат дека ќе се здебелат. Чест проблеми кај пушачите е тоа што сакаат да ...
сите 7 | | | веќе видена

Од денеска наутро се јави продор на студена воздушна маса над Македонија што треба да донесе и значително намалување на температурите кое сепак нема да биде ...
сите 286 | | | веќе видена

Според календарот на МПЦ (Јулијанскиот календар) денеска е 30 декември. Според календарот на МПЦ (Јулијанскиот календар) денеска е 30 декември.Св. ...
сите 11 | | | веќе видена

Кристина Еванс со години купивала и порачувала работи од Интернет, но неодамна и се случило едно непријатно изненадување кое едноставно не можела да го ...
сите 6 | | | веќе видена

Доколку очекувате да се проодите овие денови, бидете подготвени на свет да донесете иден лекар или банкар, а голема е веројатноста и вашето дете да стане ...
сите 5 | | | веќе видена

Порверете ја својата интелигенција и логика! Обидете се да го решите овој тест, па искрено кажете - дали сте доволно паметни за да се запишете на Харвард? ...
сите 4 | | | веќе видена

next